Psycholog on line

Pomoc psychologiczna przez internet, której udzielam nie różni się ani jakością, ani moim zaangażowaniem, od tej prowadzonej w gabinecie.
W efekcie kontaktu ze mną, otrzymujesz szczegółową, psychologiczną analizę swoich trudności, a także wskazania, co w tej sytuacji zrobić.

Napisz wiadomość do psychologa

W celu wysłania wiadomości do psychologa konieczne jest uiszczenie opłaty zgodnej z obowiązującym cennikiem.

W swojej wiadomości postaraj się jak najdokładniej opisać swój problem. Nie zapomnij także opisać emocji, które tej sytuacji towarzyszą. Im więcej informacji zamieścisz w swojej wiadomości tym lepiej. Dzięki temu będę mogła zapoznać się z Twoją sytuacją i spróbuje razem z Tobą zmierzyć się z tym problemem. Moja odpowiedź będzie jak najbardziej wyczerpująca.

Umów się na czat z psychologiem

Spotkanie z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie prywatnego czatu dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług.

Pomoc psychologiczną, jaką można otrzymać wykorzystując czat internetowy, forma komunikacji, jaką oferuje charakteryzuje się wieloma wspólnymi cechami z tradycyjną wizytą w gabinecie psychologicznym. Różnice stanowi brak wizualizacji wzrokowej oraz słuchowej. Klient posiada możliwość ukrycia się za zasłoną własnego monitora.

Umów się na rozmowę internetową lub telefoniczną z psychologiem

Rozmowa z psychologiem trwa 50 minut.

Po wybraniu tej formy kontaktu z psychologiem zostaniesz poproszony o ustalenie terminu kontaktu. Dokonując zamówienia spotkania ze specjalistą w formie rozmowy internetowej lub telefonicznej dokonujesz płatności zgodnie z cennikiem usług.

Tego rodzaju forma kontaktu z psychologiem umożliwia klientowi otrzymanie natychmiastowej informacji zwrotnej po uprzedniej wypowiedzi własnej na określony temat. Klient może otrzymać wsparcie psychologiczne w sposób bardziej bezpośredni. Spotkanie odbywa się w formie głosowego dialogu lub video czatu.