O mnie

Nazywam się Lilla Maślanka-Pawlik. Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam jednolite pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na Wydziale Psychologii Międzykulturowej. Pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami, służąc wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu problemów rodzinnych, związanych z uzależnieniami, współuzależnieniami, DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików) oraz innymi dysfunkcjami w relacji rodzic – dziecko. Pracuję także z parami małżeńskimi, które szukają pomocy w sytuacji braku porozumienia i konfliktu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich instytucjach, jak: Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rybniku, Ośrodek Leczenia Uzależnień w Rybniku-Boguszowicach, Sąd Rejonowy w Żorach, Zespół Szkół w Mszanie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Połomi. 

Obecnie pracuję w Zespole Szkół Handlowych w Jastrzębiu Zdroju oraz prowadzę swój własny gabinet psychologiczny.

Prywatnie moją pasją są podróże. Jako psycholog międzykulturowy fascynuje mnie poznawanie nowych kultur oraz empiryczne doświadczanie kontaktu z ludźmi żyjącymi w innych warunkach, środowiskach, wyznających odmienne wartości i religie. Dzięki biegłej znajmości języka angielskiego w wielu odwiedzonych przeze mnie krajach mogłam nawiązywać bliskie relacje z ludźmi tam mieszkającymi.  Swoje hobby mam szczęście dzielić z kochającym mężem Jakubem i naszym synem Frankiem. A jako mama nastolatka sama zmierzam się z wyzwaniami wychowawczymi.