Zapraszam na Bloga

Zapraszam na Bloga

Drogi Czytelniku,

Trafiłeś na mojego osobistego bloga na którym znajdziesz moje własne przemyślenia, doświadczenia zawodowe i prywatne oraz cytowane badania naukowe lub artykuły i osoby, którymi inspiruje się w mojej pracy zawodowej i rozwoju osobistym.

Nazywam się Lilla Maślanka-Pawlik, z wykształcenia jestem psychologiem. Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami służąc wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu problemów rodzinnych, uzależnienia, współuzależnienia, DDA oraz innych dysfunkcji w relacji rodzic – dziecko. Pracuję również z parami małżeńskimi, które szukają pomocy w sytuacji braku porozumienia i konfliktu.

Prywatnie moją pasją są podróże. Jako psycholog międzykulturowy fascynuje mnie poznawanie nowych kultur oraz empiryczne doświadczanie kontaktu z ludźmi żyjącymi w innych warunkach, środowiskach, wartościach i religiach. Tymi doświadczeniami też będę chciała dzielić się z Wami na swoim blogu.

Ponieważ sama jestem mamą to także podzielę się swoimi trudami wychowawczymi, prywatnymi przemyśleniami oraz moimi własnymi sposobami na radzenie sobie z problemami dnia codziennego.
ZAPRASZAM DO LEKTURY

Inline
Inline